TFA tým Praha

TFA tým Praha je skupinou asi 20 dobrovolných hasičů z celých Čech, kteří se aktivně věnují nejen vlastní závodní činnosti, ale i pořádání závodů a poradenské činnosti po celé ČR. Velká část členů se pravidelně nominuje a účastní Mistrovství ČR v TFA dobrovolných hasičů. 

Od roku 2021 jsme hlavním pořadatelem Pražské a Středočeské ligy TFA a Dětské ligy TFA Praha (www.pscligatfa.cz).

Protože jeden ze zakladatelů TFA týmu Praha Pepa Mandys je zároveň aktivním hasičem SDH Praha – Satalice, poskytuje nám tento sbor veškeré zázemí a záštitu. 

Trénujeme každou středu od 17 do cca 19 hodin v areálu hasičárny SDH Praha – Satalice, U Arborky 4. Tréninky jsou koncipovány jako otevřené a individuální, tzn. každý trénuje to, co sám potřebuje. Vzájemně se hlídáme, podporujeme a inspirujeme. Na většině tréninků máme k dispozici všechny závodní překážky a pomůcky, včetně figurín a 3m bariéry. Na tréninku uvítáme po předchozí domluvě i zájemce mimo řady TFA týmu Praha. 

Co je TFA? 

TFA (Toughest Firefighter Alive, volným překladem Nejtvrdší hasič přežije) je silový víceboj, který simuluje práci hasičů při skutečném zásahu v plné hasičské výstroji a výzbroji. Tento typ soutěží k nám přišel z Ameriky na přelomu tisíciletí.

Kontakty:

www.pscligatfa.cz

e-mail: pscligatfa@gmail.com

Josef Mandys (zakladatel TFA týmu Praha, PSC ligy TFA a Dětské ligy TFA Praha, vedoucí technické skupiny, komunikace s partnery), tel. 777 612 174

Pavla Reichová (vedoucí organizační skupiny, informace, přihlášky, propagace), tel. 737 574 405

Kateřina Petřinová (tréninky, zázemí týmu), tel. 737 872 775