Malé ohlédnutí zpět

Na stránky byl vložen nový zápis kroniky našeho kolektivu mladých hasičů z výletu na Pražský hrad, jehož autory jsou členové kolektivu mladých hasičů.

Do alba „aktivity“ byly vloženy nové fotografie z mimořádné schůzky kolektivu mladých hasičů, která proběhla v úterý 20. března a jejíž součástí byla oslava uzlovky.

 

Fotografie ze zimního poháru v uzlování jsou k dispozici v galerii alba „soutěže“

 

Organizace dětí a mládeže mají v naší republice dlouhou historii. Pracovaly však vždy v místě svého bydliště a proto vznikl záměr představit veřejnosti jejich různorodou činnost, ukázat rodičům, kde všude mohou jejich děti uspokojit své zájmy a naplnit svůj volný čas smysluplnými aktivitami. Již 14 rokem bude ve všech krajských městech České republiky probíhat festival zájmových aktivit Bambiriáda, jejíž posláním je prezentace činností sdružení, klubů a spolků z celé republiky, které se věnují dětem a připravují jim zdravé prostředí pro jejich budoucnost.

 

„Bambiriáda s hasiči“ se veřejnosti představí v pátek 25.května.

HASIČSKÝ LETNÍ DĚTSKÝ TÁBOR

Vážení rodiče,

pro termín od 12. do 25. srpna máte možnost přihlásit vaše dítě k účasti na tábor v chatové osadě Lažánky u Blatné, který již osmým rokem pořádá sbor dobrovolných hasičů Praha Cholupice. Letošní ročník bude děti provázet etapová hra Asterix a Obelix. Kromě tohoto děti čeká spousta her, soutěží a mnoho odměn. Na návštěvu na tábor přijedou hasičské vozy a chybět nebudou ani ukázky policie ČR. Tábor je naplněn množstvím sportovních aktivit, které jsou doplněny praktickými tábornickými dovednostmi (uzlování, orientace v přírodě, zdravověda, táboření atp.). Možnost koupání se nabízí v blízkém rybníku či v nově zakoupeném bazénu. Přímo v areálu tábora je volejbalové a fotbalové hřiště, ping-pongové stoly a možnost mnoha dalších aktivit..

Doprava autobusy, ubytování ve čtyřlůžkových chatkách, strava 5x denně

Další informace s přihláškou si můžete volně stáhnout na http://www.ulozto.cz/xry13R8/letak-tabor-2012-k-tisku-pdf

V případě dotazů nás kontaktujte na Mcholupice@centrum.cz

25.2.2012

Fotografie z prohlídky v ČT na Kavčích horách jsou k dispozici v galerii alba „aktivity“

 

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *