Dětský den Mazurská 1.6.2012

Na pátek 1.6.2012 jsem byli pozváni do Základní školy Mazurská v Praze 8, abychom se prezentovali na oslavách dne dětí.

Pro děti ze základní školy jsme si připravili ukázku zásahové techniky a vybavení. Menší děti si mohly vyzkoušet hašení domečku pomocí džberové stříkačky, pro větší děti byly připraveny testové kvízy. Na závěr dopoledne jsme si pro všechny připravili překvapení v podobě pěny, ve které si všichni pořádně zařádili.

Po přestávce na oběd si děti, které ještě nešly domů mohly vyzkoušet nácvik resuscitace na našem modelu AmbuMan.

Kolem třetí hodiny odpolední proběhla ukázka zásahu u dopravní nehody. Tu jsme si připravili ve spolupráci s kolegy z Českého Červeného kříže. Návštěvníci si mohli na vlastní oči prohlédnout jednotlivé činnosti záchranných složek při likvidaci následků této události.

Tímto bychom rádi poděkovali za pozvání společnosti YIT, panu Krulíkovi a slečně Farové z ČČK a Zuřivému reportérovi Aleši Růžičkovi za výbornou spolupráci.

Také se o nás mluvilo zde: Zuřivý reportér s dětmi na Den dětí!

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *