Hasičské soustředění

Vážení rodiče,

dovolujeme si Vás informovat o možnosti účasti našich mladých hasičů na hasičském soustředění, které se koná od pátku 21.9 do neděle 23.9 ve Velké Úpě v Krkonoších. Smyslem tohoto soustředění je připravit děti na soutěž v běhu na 60 metrů s překážkami, Memoriál Marty Habadové, který se každoročně koná v prvním listopadovém týdnu. Máme zamluvený celý penzion Starý mlýn, kde místní mlynářka uvaří dobrou baštu a večer bude vyprávět příběhy Starého mlýna. S dětmi se vypravíme do hor a místní hasičské zbrojnice.

Cena 1.000,- Kč zahrnuje dopravu, ubytování, pro děti je zajištěna strava 5x denně, vč. pitného režimu. V případě zájmu Vás prosíme o včasné přihlášení dětí, vč. uhrazení částky v hotovosti.

Podrobnější informace Vám rozešleme emailem.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *