Povodně 2013

Od brzkého nedělního rána 2.6.2013 se naše jednotka účastní aktivně pomoci v rámci zvýšené povodňové aktivity v Praze.

Neděli jsem zahájili rozcvičkou v podobě pytlování povodňových pytlů pískem. Po řádném rozehřátí nás vedení přesunulo do Tróje, kde jsme dostali na starost stavbu povodňové hráze u Trojského zámku.

Po ukončení stavby jsem se přesunuli na základnu. Tam jsme se občerstvili a trochu si odpočinuli. To už nám zase telefon oznámil, že se přesouváme do divadla Pod Palmovkou. Čekal na nás zatopený sklep. Z rozhodnutí velitele nakonec s ohledem na situaci na čerpání nedošlo a tak jsem se přesunuli do Holešovic, kde jsme do brzkých raních hodin pomáhali opět stavět protipovodňové bariéry.

Fotky z celého dne jsou na našem facebookovém profilu

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *