Zimní pohár v uzlování 2016

O víkendu 20.-21.2.2016 se naše hasičská mládež zúčastnila Zimního poháru v uzlování.

V sobotu 20.2. dopoledne nastoupilo družstvo mladších ve složení Alena a Petra Jeřábkovy, Antonín Mor, Dominik Růžička a Petr Slepánek do soutěže, kde v konkurenci 23 družstev z celé Prahy skončili na nádherném 5. místě. Vzhledem k onemocnění dvou členů kolektivu jsme členy druhého nekompletního  družstva Jana Koláře, Martina Říhu a Martina Slepánka byli nuceni doplnit dvěma členy z SDH Miškovice. Toto, ač nesetrénované družstvo, skončilo na pěkném 12. místě.

Za jednotlivce v kategorii mladších reprezentovali náš sbor Petra Jeřábková a Martin Říha. Oba skončili do dvacátého místa, Petra na 18. a Martin na 19. místě, při celkovém počtu 25 soutěžících.

Odpoledne nastoupilo družstvo starších ve složení Zuzana Jeřábková, Lucie Nejedlá, Petr Švarc, Filip Brejcha a Matoš Pernica, které skončilo na 16. místě.

Jako jednotlivci v kategorii starších nastoupili Zuzana Jeřábková a Filip Brejcha. V konkurenci 51 sotěžících vybojovala Zuzka 9. místo a Filip se umístil na místě 5.

V neděli soutěžila kategorie dorostu. V této kategorii za náš sbor nastoupili dva jednotlivci Jan Jiroušek a Filip Švarc. Honza nakonec vybojoval 12. místo a Filip skončil na výborném 2. místě, pričemž od zlata ho dělilo pouze 0,07 vteřiny.

Všem zúčastněným děkujeme za reprezentaci sboru. A dále děkujeme také všem, kteří našim závodníkům drželi pěsti.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *