15. ročník Memoriálu Marty Habadové

O víkendu 12.-13.11. se členové našeho kolektivu mladých hasičů zúčastnili 15. ročníku Memoriálu Marty Habadové v lehkoatletické hale Otakara Jandery v pražské Stromovce.

V sobotu byly na pořadu dne pokusy mladších dívek a chlapců, kde jsme v obou kategoriích měli své zastoupení. V kategorii mladších dívek nastoupila za náš sbor Alena Jeřábková, která skončila na 124 místě ze 166 účastnic.

V kategorii mladších chlapců jsme byli zastoupení Janem Kolářem, Petrem Slepánkem, Dominikem Růžičkou, Richardem Hrabou a Tomem Wasserbauerem. V celorepublikové konkurenci 243 závodníků skončil Honza 188., Petr 228., Dominik 229., Ríša 230., a Tom 236.

V neděli jsme měli zastoupení pouze v kategorii starších chlapců, kde nás reprezentovali Filip Brejcha, Petr Švarc, Matouš Pernica a David Chaloupka. Mezi zhruba 210  závodníky se Filip umístil na 177., Matouš na 190., Petr na 196. a David na 200. místě.

Všem našim závodníkům děkujeme za reprezentaci sboru a podané výsledky. Rodičům a přátelům děkujeme za pomoc a podporu.

 

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *