Výroční valná hromada SDH Satalice

V pátek 27.1.2017 proběhla Výroční valná hromada SDH Praha – Satalice.

Opět po roce jsme se sešli v celku hojném počtu v salónku Satalického Sportareálu. Na začátku schůze proběhlo přivítání hostů, kterých dorazilo k naší radosti dost. Byli to za Městskou část Praha – Satalice paní starostka Milada Voborská s paní místostarostkou paní Leonou Táborskou. Za MSH Hl.m. Prahy dorazil pan Mirek Blaha. Dále dorazili zástupci našich spřátelených sborů SDH Březiněves, Ďáblice, Jenštejn, Letňany, Miškovice, Praha 8 a Veleň.

Dále schůze probíhala dle schváleného programu. V jejím průběhu jsme například zavzpomínali na zemřelého velitele Jirku Beneše, dále nám paní starostka s místostarostkou předali informace o vývoji stavby nové hasičské zbrojnice, hosté přednesli zdravice ze svých sborů a probrali jsme všechny možné otázky chodu sboru i jednotky.

Po ukončení oficialit proběhla nejočekávanější část večera a tou byla večeře v podobě řízku se šťouchanými bramborami.

Děkuji panu Milanu Biškovi s rodinou za výborné občerstvení a všem ostatním za účast.

Tomáš Maršál

velitel SDH Praha – Satalice

 

 

 

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *