Zimní pohár v uzlování 2017

V sobotu 25.2.2017 se členové kolektivu mladých hasičů zúčastnili Zimního poháru v uzlování v Horních Měcholupech.

V mladší kategorii jsme měli zastoupení jak v družstvech tak v jednotlivcích. V celkovém počtu 30-ti družstev se družstvo A ve složení Alena Jeřábková, Eliška Geislerová, Hana Mahmud, Dominik Růžička a Jan Kolář umístilo na 5. místě s časem 34,80 s. Družstvo B ve složení Antonín Mor, Petr Slepánek, Richard Hraba, Jan Hlavnička a Tom Wasserbauer skončilo na 6. místě s časem 35,56 s.

Mezi 29-ti jednotlivci v mladší kategorii se Hana Mahmud umístila s časem 19,22 s na 3. místě a Eliška Geislerová s časem 17,12 s na krásném 1. místě.

V kategorii starších jsme měli zastoupení mezi jednotlivci, kde se v konkurenci 40-ti závodníků umístil Filip Brejcha na 6. místě s časem 14,22 s a Petr Švarc na 4. místě s časem 13,66 s.

Mezi družstvy v kategorii starších jsme soutěžili s družstvem, které doplnili členové SDH Třebonice a takto složené družstvo soutěžilo mimo pořadí. Čas, který dosáhli – 27,19 s, by je řadil na 9. místo mezi 23-mi družstvy.

V kategorii dorostu náš sbor zastupoval Jan Jiroušek, který s časem 15,97 s a s bezchybným testem skončil na 17. místě z 62. závodníků.

Všem účastníkům gratulujeme a děkujeme za perfektní reprezentaci sboru.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *