Satalická Anenská pouť je za námi

Dnes skončila letošní největší kulturní událost v Satalicích.dsc_1390

Během tří dnů se v Satalickém Sportareálu vystřídalo několik set návštěvníků, kteří si užili rozličné pouťové atrakce. Mezi nimi byla například Staročeská střelnice, malý a velký řetízkový kolotoč, vláček a dětský kolotoč. Pro mlsné jazýčky byl připraven stánek s pouťovými perníčky a dalšími dobrotami.dsc_1215

Kromě pouťových atrakcí jsme si pro návštěvníky připravili i doprovodný program v podobě letního kina, kde se promítala rodinná komedie Špunti na vodě.dsc_1230

V sobotu ve 13 hodin se rozezněla aparatura a na pódiu začal Festival amatérských kapel. V průběhu odpoledne se přestavilo celkem pět kapel různých žánrů. Vystupovali v tomto pořadí. Atlantic Foam hrající psychodelic-garage rock. Druhá se představila skupina Chlupaté lekníny hrající folk-experimental. Jako třetí vystoupila zahraniční kapela Do Seba!, která k nám dorazila ze Slovenska a zahrála punk-rock. Jako předposlední se přestavila Rokycanská formace 7´Znamení, hrající folk. Na závěr nastoupila na pódium skupina Bez paty boty s punkrockovým bigbeatem.dsc_1344

Po skončení festivalu večer pokračoval taneční zábavou pod širým nebem v rytmech kapely Fagment Band.dsc_1401

Nedělní dopoledne patřilo opět pouťovým atrakcím a po obědě na nás čekalo balení a závěrečný úklid areálu.dsc_1265

Chtěl bych tímto poděkovat všem, kteří se na úspěšném průběhu Satalické Anenské pouti podíleli a to: Pouťové atrakce pod vedením pana Artura Vocáska, firmě AudioLight, kapelám Atlanic Foam, Chupaté Lekníny, Do Seba!, 7´Znamení, Bez paty boty a Fargment Band. SDH Jenštejn za vybavení stánku a osobní pomoc. Dále Sportareálu Satalice za prostory pro pořádání pouti a Městské části Praha Satalice za finanční podporu. Největší dík, ale po právu patří členům SDH Satalice, bez jejichž nadšení a bezplatné práce by Satalice tuto akci neměly.

Tomáš Maršál, velitel SDH Praha – Satalice

Kopletní fotogalerie jsou k prohlédnutí po kliknutí na tento odkaz

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *