„Požární útok trochu jinak“ Ďáblice

Druhou dubnovou sobotu se naše družstvo vypravilo na netradiční soutěž pro jednotky sborů dobrovolných hasičů pořádanou kolegy z Ďáblic.

Soutěž začala jízdou k případu, na jejímž konci musel strojník zaparkovat na přesnost do předem určeného prostoru. Poté dal startér pokyn k začátku druhé části pokusu. Na začátku muselo družstvo překonat překážku v podobě dveří. Dále natáhlo dopravní vedení 2B  a dva útočné proudy 2C, se kterými překonalo další připravené překážky- tunel a hromadu palet. Následně zdolalo terénní nerovnost a provedlo schození terčů vodními proudy.

Naše družstvo ve složení David, Tomáš, Pepa, Jirka, Zdenda a Renda obsadilo po bezchybném výkonu zasloužené PRVNÍ místo a získali jsme putovní pohár starosty Ďáblic.

Děkuji nejenom soutěžnímu družstvu, ale i početnému Fanclubu, bez jehož podpory by se nám takový výsledek jistě nepovedl.

Kompletní fotogalerie ze soutěže zde

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *