Hasičská zábava 2018

Večer první únorovou sobotu patřil v Satalicích již sedmé Hasičské zábavě. Nově se nám představila kapela Pády!, která dokázala roztančit sál od prvních tónů až do poslední písničky v brzkých ranních hodinách.

Došlo také na změnu v uspořádání stolů, které umožnilo lepší usazení hostů.

Součástí programu byla bohatá tombola, která by nešla uspořádat bez našich sponzorů: SafeMed, Thermoquell Pro, Flaga, ALL4Survival, Zahradnictví Diviš, Kamat a pekárna Moravec. Děkujeme. Poděkování také samozřejmě patří Městské části Praha – Satalice.

Věříme, že se všem zúčastněným zábava líbila a doufáme, že se příští rok sejdeme opět v hojném počtu.

[ngg src=“galleries“ ids=“102″ sortorder=“137,134,135,136″ display=“basic_imagebrowser“]Oficiální fotogalerie zde

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *