Den otevřených dveří Hasičské zbrojnice Satalice 2.6.2012

Již před oficiálním začátkem akce v 9:00 se začaly před bránou naší zbrojnice tvořit davy dychtivých návštěvníků.

Ve spolupráci s profesinálními kolegy jsme připravili pro náštěvníky ukázku zásahových vozidel a vybavení. Na předním dvoře mohli příchozí vyzpovídat profesionální hasiče a prohlédnout si jejich techniku. Ti si také připravili praktickou ukázku hašení.

            

Po shlédnutí přední expozice se návštěvníci přesunuli na zadní dvůr, kde jsme již my měli připravenou ukázku naší techniky. Tam si malí i velcí zájemci vyzkoušeli zásahové vybavení výjezdové jednotky. Samozřejmostí byla i možnost praktického nácviku resuscitace.

Největším zážitkem byla zřejmě možnost zastříkat si vysokotlakým vodním proudem z MANa.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *