Hasičské soustředění Velká Úpa

O víkendu 21.9.-23.9. se část našich mladých hasičů společně s mladými hasiči z Kunratic a Ďáblic zúčastnila hasičského soustředění ve Velké Úpě v Krkonoších.

Po příjezdu jsme se ubytovali v pěkném penzionu, který jsme měli jen pro sebe. V sobotu ráno nás příliš nepotěšilo počasí, neboť lilo jak z konve, ale naši vedoucí mysleli na všechno a měli připravený záložní plán.

A tak jsme se pustili do výroby papírových draků, které teď máme vystavené v klubovně. Odpoledne se počasí umoudřilo, a mohli jsme uspořádat soutěž v požárnické všestranosti (kříženec ZPV a Memoriálu Marty Habadové). Sataličtí se umístili velmi dobře, máme několik medailových umístění z každé kategorie.

V neděli dopoledne jsme se vyvezli lanovkou na Portášovy boudy, odkud jsme si dali pěší tůru do penzionu, která nám včetně her pocestě a několika schovávaných zabrala celé dopoledne. Po dobrém obědě jsme si zabalili a vydali se na cestu domů. Doufáme, že se příští rok sejdeme znovu.

 

 

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *