Závod požární všestrannosti

V termínu 13.10.2012 a 14.10.2012 se koná v Lochkově  tradiční branný závod požární všestrannosti, který je podzimní částí soutěže mladých hasičů – hry Plamen. Pro mladé hasiče je připravena trať, na které jsou umístěny jednotlivá stanoviště, na kterých se plní různorodé úkoly, např.: střelba ze vzduchovky, uzlování, topografické značky, zdravověda, orientace s buzolou. Cílem bude zvládnou trasu v co nejkratším čase, odpovědět správně na co nejvíce otázek a zvládnout praktickou část s minimem chyb.

Každé stanoviště a otázky budou bodovány a bude možné získat jak plusové, tak i minusové body. Sataličtí hasiči přijedou v sobotu na branný závod s jedním družstvem a to v kategorii starší. V této kategorii nás budou reprezentovat zástupci SDH Satalice Viktor Hais, Kryštof Kindl, Filip Švarc, Pavel Valsa a Petr Štencl. Vyzkouší si tak „hasičinu“ i s trochu odlišné strany než ji známe.

Naši mladí hasiči již několik dní předem absolvovali teoretickou i praktickou přípravu k plnění stanovených úkolů. Nám nezbývá než jim držet palce.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *