Den dětí v Satalicích

  Vzhledem k povodním, které postihly celou naší republiku, byly pozměněny priority u většiny z nás. Bohužel toho nebyl ušetřen ani tradiční Den dětí v Satalicích, který se koná každoročně na začátku měsíce června.

Přestože byl termín tohoto mimořádného dne na dvakrát přesunut, tak se nakonec podařilo den s programem pro děti zrealizovat. A vydařil se nad naše očekávání. V neděli 16. června došlo v Sport areálu v Satalicích ke kombinaci lákavého programu, dobré nálady, nadšených dětí a skvělého počasí při Dni dětí 2013. SDH Praha Satalice ve spolupráci s TJ SK Satalice a Policií ČR zde pro děti připravili pestrý program.

Kromě zástupců složek hasičů a policie zde bylo k vidění Handbike, což jsou invalidní vozíky, na kterých si návštěvníci měli možnost vyzkoušet zkušební jízdu. Dále zde nechyběla zábavná skákadla, školička tenisu, fotbalu, in-line, výroba zvířátek z balónků, malování na obličej a mnoho dalšího. Závěr dne byl ovšem opět v režii místních hasičů, kteří jako obvykle nezklamali…..

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *